picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wycena przedsiębiorstwa, co polecicie ?

wycena przedsiębiorstwa, co polecicie ?

Na jakiej zasadzie polega biuro aktuarialne? Prowadzę z koleżanką mały biznes. Niestety ona już nie chce się nim zajmować. Chciałabym wycenić naszą firmę i ją spłacić, tylko nie wiem, do kogo mam się zgłosić, aby usługa była wykonana poprawnie.

jommen

Posty: 1

 
Biuro aktuarialne może pomóc nam w wielu kwestiach związanych z naszą działalnością. Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy, możesz się do nich zgłosić. Z pewnością otrzymasz fachową pomoc.

Czarek

Posty: 7

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w wielu sprawach. Najczęściej do takiego biura zgłaszają się osoby, które chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży, a także starając się o kredyt.

nighthaze

Posty: 5

 
Wycena firmy musi być wykonana przez licencjonowanych aktuariuszy, dlatego polecam Ci tę stronę inetentową https://attuario.pl. Tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego biura aktuarialnego. Sprawdź, czy chcesz z nimi współpracować. Mi bardzo pomogli.

Black_Riot

Posty: 17

 
Wycena przedsiębiorstwa winna być wykonywana przez profesjonalnych i licencjonowanych aktuariuszy, wobec tego warto odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

Jasieczek23

Posty: 9

 
Wycena przedsiębiorstwa jest dość skomplikowana, wobec tego należałoby korzystać z profesjonalnych firm. Niektóre oferują swojego usługi elektronicznie, więc można poprzez internet wyhaczyć niesłychanie dobre biuro aktuarialne.

Joe

Posty: 11

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

Justynka45

Posty: 22

 
Wycena aktuarialna jest bardzo przydatna w zarządzaniu firmą, zatem jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to warto się do nich zgłosić. Należałoby się zgłosić poprzez internet.

labuh

Posty: 3

 
Biuro aktuarialne z reguły pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a zarówno przeanalizować inne plany inwestycyjne. Należałoby się z nimi kontaktować, albowiem mogą ocenić ryzyko i zysk.

czubek67

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture