picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

blaszany garaż Węgry, znacie ?

blaszany garaż Węgry, znacie ?

Mam znajomego Węgra i mówi, że w Polsce są bardzo niskie ceny przenośnych garaży i chciałby taki dla siebie zamówić. Nie za bardzo wiem coś o tym i dlatego zastanawiam się czy znacie, jakąś firmę, która się tym zajmuje?

Krzyś23

Posty: 1

 
Myślałem, że nie ma problemów z przenośnymi garażami na Węgrzech, ale widzę, że nie jest z tym za dobrze. Szczerze to nie znam żadnej firmy, która ten rynek obsługuje.

labuh

Posty: 11

 
Przeglądałem takie oferty i porównywałem je z tymi, jakie mamy na Węgrzech. Te polskie są zdecydowanie bardziej korzystne. Materiały garaży są o wiele lepsze.

123azreala

Posty: 4

 
Duży wybór kojców dla psów odnajdziecie tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Jest to Polska firma, która obsługuje Węgry, zatem chętnie pomagają wszystkim zainteresowanym.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Mieszkałem na Węgrzech i niestety nie wiedziałem, że można z Polski takie ciężkie elementy ściągać. Szkoda, bo wtedy miałem problemy i nie wiedziałem jak je rozwiązać.

limertus

Posty: 5

 
Na pewno Węgrów cieszy niska cena takich garaży. Dla nas też nie są drogie, dlatego chętnie je zamawiamy na swoje działki. Dla nich cena z transportem i montażem jest korzystna, dlatego wiele firm z nimi współpracuje.

Alfonsik5

Posty: 5

 
Zawsze można znaleźć jakąś ciekawą ofertę dla siebie. Akurat w tym przypadku odległość nie ma żadnego znaczenia. Polska firma produkuje garaże i chętnie je zawiezie dokładnie tam gdzie tego chcemy. Węgry to ich ulubiony rynek i można ich tam spotkać.

Anno Domini

Posty: 7

 
Na pewno jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje. Nie tylko sprzedają garaże, ale również własnym transportem je tam zawożą. Można również liczyć na to, że firma zamontuje nam cały garaż. Ta opcja akurat jest dodatkowo płatna i trzeba ją zamówić.

wieszdo87

Posty: 10

 
Aby się dowiedzieć, jakie są ceny przenośnego garażu to trzeba określić się z wielkością i materiałami. Ma to być garaż z dodatkowymi drzwiami albo oknami? To wszystko wpływa na cenę i warto skontaktować się w tej sprawie z firmą.

zakk87

Posty: 23

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeśli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

HalskiPol

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture