picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

fotograf na wesele szczecin, kogo polecicie ?

fotograf na wesele szczecin, kogo polecicie ?

Nie wiem czy brać fotografa na ślub i wesele czy zlecić komuś z rodziny żeby zrobił zdjęcia? Jak Wy to widzicie? Dajcie mi znać, bo nie wiem czy wydawać pieniądze czy trochę zaoszczędzić. Sporo taka usługa przecież kosztuje.

Fanatyk

Posty: 1

 
Zamawialiśmy fotografię ślubną w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu jest bardzo ważne. Fotograf winien mieć bardzo duże doświadczenie. Tylko wówczas możliwości na to, iż uda nam się uzyskać super efekty są bardzo duże. Do wyboru są różne pakiety, wobec tego prosto coś dla siebie dopasować, z czego będziemy zadowoleni.

Yuri20

Posty: 2

 
Wybór fotografów jest niesłychanie duży, dlatego raczej znajdzie się kogoś należytego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wtedy dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji zbadać zdjęcia, jakie fotograf wykonał i ceny.

Ciapek

Posty: 4

 
Polecam fotografa na wesele w Szczecinie, który ma ofertę na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Zna się na własnej pracy. Przyjeżdżają dwie osoby, które wykonują super fotografie i nic nie jest w stanie im umknąć.

mercedess

Posty: 8

 
Każdy ma inny gust, jeżeli chodzi o zdjęcia, zatem trzeba sprawdzać inne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, jaka w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

pawel253

Posty: 5

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Zdjęcia mają to coś w sobie, dlatego warto je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej ważne.

TomekK

Posty: 7

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Niestety, ale wyglądają kiepsko. Większość jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

E-GOista

Posty: 21

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

śitowiec4

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture