picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Spływy Tanew, polecicie kogoś ?

Spływy Tanew, polecicie kogoś ?

Hej, ostatnio zastanawiałem się nad spędzeniem swojego urlopu na kajakach. Czy waszym zdaniem spływ po Tanwi będzie dobrym wyborem czy może istnieją ciekawsze miejsca na spływ dla osoby, która nie posiada doświadczenia?

wieszdo87

Posty: 10

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz wiele interesujących osób. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

SABUR

Posty: 11

 
Bardzo gorąco zachęcam Cię do tego abyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie ponieważ dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom doskonale spędzisz swój wolny czas.

bartek1922

Posty: 21

 
Nawet jeśli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz dużo interesujących ludzi. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, iż będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

Złoty

Posty: 13

 
Spływ kajakowy to idealna rozrywka dla każdej osoby i jak najniezwyklej pożądane byłoby wziąć w nim udział nawet jeśli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

krugerPL

Posty: 20

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

nerkuś

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, wiele razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i bardzo je polecam.

Sarev22

Posty: 26

 
Niezmiernie gorąco zachęcam Cię do tego żebyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie gdyż dostarcza to faktycznie mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom bardzo dobrze spędzisz swój wolny czas.

amrmas22

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture