picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Dajcie namiar na jakąś firmę, która zajmuje się wykorzystywaniem pianki PUR i będzie w stanie dla mnie wykonać tego typu izolacje. Jeśli macie w temacie jakieś doświadczenie, znacie firmę, która na tym polu działa to chętnie skorzystam z podpowiedzi. Kogoś kto faktycznie dobrze będzie w stanie to wykonać.

Zygzaczek3

Posty: 1

 
Wybieraj wykonawcę do natrysku z doświadczeniem, który zadba o w pełni profesjonalną usługę i zagwarantuje, że izolacja będzie stać na wysokim poziomie. Na pewno istotne będzie także to jaką maszyną będzie robiony natrysk.

Klara323

Posty: 5

 
Izolacja z pianki ma świetne właściwości, ale staraj się szukać kogoś kto będzie w stanie ja dobrze wykonać. Na pewno będzie miało znaczenie to na jakich pracuje się maszynach.

Marti

Posty: 2

 
Staraj się szukać kogoś kto ma odpowiednie doświadczenie i pracuje z dobrej jakości piankami oraz wykonuje natrysk z nowoczesnymi maszynami, które będą gwarantować wysoką jakość takiej usługi. To ważne, ponieważ maszyny niskiej jakości nie zagwarantują skutecznej izolacji.

HaNzo

Posty: 8

 
Ważne będzie to, by dobrze wykonać natrysk pianki, bo tylko wtedy zachowane będą jej właściwości, trzeba o tym pamiętać.

Anno Domini

Posty: 2

 
Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie pianka PUR przede wszystkim dlatego, że taka izolacja nie ma mostków termicznych, żadnym materiałem takiej skuteczności nie uzyskasz.

Matizi91

Posty: 10

 
Ja jeszcze zanim pianka była w Polsce popularna robiłem taką izolację, właściwie to robiła mi firma Eko-Pur z Myszkowa – https://ekopur-system.pl. Chyba jedna z pierwszych w branży i po latach zdecydowanie mogę polecić. Izolacja świetnie się sprawdza, utrzymuje swoje właściwości na odpowiednim poziomie.

Black_Riot

Posty: 9

 
Jak masz dobrego wykonawcę, który zagwarantuje izolację z dobrej pianki i natryskiwaną odpowiedniej jakości maszyną to można liczyć na to, że efekty takiego natrysku będą bardzo dobre i izolacja będzie skuteczna.

opert34

Posty: 5

 
Warto mieć kogoś z doświadczeniem do wykonania izolacji z pianki. Ważna jest sama pianka odpowiedniej jakości pianki oraz to, by korzystać z dobrej maszyny do natrysku.

Marioleczka

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture