picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sesja noworodkowa w Szczecinie, poszukuję

sesja noworodkowa w Szczecinie, poszukuję

Zbliża się niedługo mój dzień porodu, dlatego interesuje mnie sesja noworodkowa w Szczecinie. Czy wiecie może do kogo warto zapisać się na taką sesję? Może znacie doświadczonego fotografa i chcielibyście mi go polecić?

Cim45

Posty: 1

 
Ja niedługo również będę zapisywać się na sesję noworodkową w Szczecinie. Jestem w 8 miesiącu ciąży, więc mam nadzieję, iż znajdę wolne terminy u najlepszych fotografów w tej okolicy.

Asia

Posty: 5

 
Jak dla mnie, sesje rodzinne w Szczecinie to doskonałe rozwiązanie, aby choć na chwilę zatrzymać daną chwilę. Wykonywałam sesję z mężem w okresie ciąży. Jestem bardzo zadowolona z takich pamiątek.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Dla mnie była wykonywana sesja rodzinna w Szczecinie i jestem zadowolona z pozyskanych zdjęć, tak samo, jak z atmosfery, jakie była w tracie realizacji. My wybraliśmy fotografa z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w swoją pracę. Tutaj możesz zobaczyć efekty https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece.

Lopez58

Posty: 2

 
Sesja noworodkowa w Szczecinie jest bardzo ważna dla wielu rodziców. Musisz pamiętać, aby wybierać fotografów, którzy mają doświadczenie, a także ukończone kursy z zakresu pierwszej pomocy u noworodków.

piekniśś

Posty: 7

 
U mnie też niedługo będzie wykonywana sesja rodzinna w Szczecinie. Kiedy dostoję już zdjęcia z chęcią z wami podzielę się swoją opinią. Na razie czekam, aż nadejdzie ten dzień.

Warren1987

Posty: 2

 
Jeśli chcesz mieć wyjątkowe pamiątki z pierwszych dni życia malucha to sesja noworodkowa w Szczecinie będzie dla ciebie najlepszym wyborem. Znajdź tylko fotografa, który doskonale wie, jak zajmować się dzieckiem podczas wykonywania fotografii.

Mr Frog

Posty: 2

 
Cześć, jak dla mnie sesja rodzinna w Szczecinie może być świetnym doświadczeniem dla całej rodziny. Dodatkowo otrzymuje wspaniałe wspomnienia i wyjątkowe pamiątki w postaci zdjęć.

Yuri20

Posty: 2

 
Sesja rodzinna w Szczecinie może Ci, jak i Twojej rodzinie przynieść sporo niezapomnianych chwil. Podczas sesji z reguły jest dużo uśmiechu, radości, a także szczęścia.

EeZnak

Posty: 8

 
Sesja noworodkowa w Szczecinie sprawi, że otrzymasz wspaniałe pamiątki z pierwszych dni życia Twojego dziecka. Warto się zdecydować na taką sesję.

deksta84

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture