picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sukienki ołówkowe, butik sklep?

sukienki ołówkowe, butik sklep?

Jeśli kupujecie sukienki z falbankami to wybieracie te dłuższe czy krótsze? Chciałabym uniknąć sytuacji, w której będę w takiej sukience źle wyglądać, dlatego chciałabym się poradzić Was w tej kwestii.

dominikk6

Posty: 1

 
Osobiście według mnie butik online jest jednym z lepszych miejsc na nabycie sukienki. Praktycznie zawsze kupuje sukienki w ten sposób i jeszcze nigdy nie byłam niezadowolona.

doboszzz

Posty: 8

 
Jeśli chcecie kupić dla siebie sukienki z dekoltem to uważajcie na te z dużym dekoltem – bowiem do tego trzeba mieć idealny biust, bo w przeciwnym wypadku niestety sukienka nie będzie wyglądać zbyt dobrze.

dublerek56

Posty: 21

 
Według mnie najlepsze sukienki bez ramion można kupić w tym sklepie: https://sissi-boutique.pl/sukienki-bez-ramion. Miałam okazję robić tam zakupy już kilka razy i co najważniejsze jeszcze żadna sukienka mi nie spadała, a jest to przecież dość częsty obrazek u kobiet w przypadku tego typu sukienek.

ZaNK3R

Posty: 5

 
Musisz wiedzieć o tym, że sukienki ołówkowe na pewno nie są dla każdej kobiety, bo praktycznie zawsze mocno eksponują ciało, a nie wszystkie kobiety to lubią.

Wielki Duch

Posty: 2

 
Zauważyłam, że coraz częściej w butikach można spotkać również ubrania dla mężczyzn, a nie tylko dla samych kobiet. Nie wiem z czego to wynika, ale według mnie jest to zmiana na plus.

Hymnny4

Posty: 11

 
Jeżeli chcecie zakupić dla siebie sukienki z dekoltem to uważajcie na te z dużym dekoltem – bowiem do tego trzeba mieć znakomity biust, albowiem w przeciwnym wypadku niestety sukienka nie będzie wyglądać zbyt dobrze.

Gruszek2

Posty: 9

 
Zauważyła, że mnóstwo kobietom wydaje się, że nabycie sukienki z dekoltem jest bezproblemowy – nic bardziej mylnego. W dzisiejszych czasach, gdy w sklepach jest niezwykle znaczny wybór trzeba się przy tym trochę natrudzić. Niewątpliwie można zakupić pierwszą lepszą, natomiast chyba nie o to w tym chodzi.

jurcio

Posty: 16

 
Musisz wiedzieć o tym, że sukienki ołówkowe na pewno nie są dla każdej kobiety, bowiem praktycznie zawsze mocno eksponują ciało, a nie wszystkie kobiety to lubią.

@marcelko

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture