picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

czarter Jeziorak, polecicie ?

czarter Jeziorak, polecicie ?

Korzystaliście z czarteru jachtów nad Jeziorakiem? Interesujemy nie jacht taki sześcioosobowy i bardzo dobrze wyposażony, ale nie wiem za bardzo jak szukać czegoś dla siebie? Dajcie mi znać jak się za to mam zabrać.

czesterus3

Posty: 1

 
Dzisiaj wszystko jest dostępne. Jeśli mamy pieniądze to na pewno uda nam się dopasować taki jacht, jaki dla nas będzie optymalny. To, dlatego trzeba przejrzeć wszystkie dostępne w Internecie oferty i wybrać najlepszą.

Fanatyk

Posty: 9

 
Od czarterów jachtów nad Jeziorakiem jest firma https://plywadelko.pl i ich mogę Wam polecić. Przekonacie się, iż oni mają to wszystko, czego szukacie dla siebie na wakacje.

Renifer87

Posty: 20

 
U nas to jest tak, że ja mógłbym pływać cały czas, ale już moją żona nie za niezmiernie, wobec tego raz jesteśmy na wodzie, a raz na lądzie. Są też takie osoby, jakie marzą o pływaniu, ale jeden dzień i mają tego dość. Wszystko trzeba przetestować na sobie, aby się przekonać jak wygląda.

Kitas

Posty: 2

 
Dziś wszystko można wynająć, wobec tego trzeba będzie to sobie sprawdzić. Czy propozycja spełni nasze żądania? Trzeba zagłębić się w ofertę i poczytać, co konkretnie proponują.

Mord

Posty: 11

 
Myślę, że każdy powinien spróbować pływania, a Jeziorak akurat się do tego bardzo dobrze nadaje. Jeśli ktoś myśli o morzu, ale nie ma doświadczenia to niech da sobie spokój. Doświadczenie trzeba będzie zbierać na jeziorze. Jeśli nam się spodoba to można myśleć dalej. Na wszystko trzeba mieć czas i potrzebna jest wiedza.

labuh

Posty: 2

 
Myślę, że każdy powinien spróbować pływania, a Jeziorak akurat się do tego niezwykle dobrze nadaje. Jeśli ktoś myśli o morzu, lecz nie ma doświadczenia to niech da sobie spokój. Doświadczenie trzeba będzie zbierać na jeziorze. Jeśli nam się spodoba to można myśleć dalej. Na wszystko trzeba mieć czas i konieczna jest wiedza.

Oklimas

Posty: 5

 
Mnie pływanie interesowało od dzieciństwa, ale nigdy nie było mieć stać na jacht. Trzeba mieć gdzie go trzymać, a mieszkam w bloku, dlatego wynajmowanie jachtu to dla mnie szansa na to, aby miło spędzić wolny czas.

Kitas

Posty: 20

 
Mnie się Jeziorak podoba i chętnie tam wracam. Jezioro jest niezmiernie wielkie i ma to swoją zaletę. Można codziennie być w innym miejscu i miło spędzać czas. Wybierając jacht trzeba dostosować go do swoich wymagań.

piet

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture