picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Meble na zamówienie, polećcie kogoś!!

Meble na zamówienie, polećcie kogoś!!

Ja pytam odwrotnie, korzystałam z firmy oferującej meble na zamówienie i ekipa spartaczyła kilka drobiazgów dla mnie znaczących.

Potrzebuję firmy do poprawek.

Madzia

Posty: 13

 
Za nietypowe rozwiązania zawsze płaci się więcej. A meble na zamówienie w takim układzie są bezcenne. Nie wstawisz sobie przecież salonowych na poddasze, czy do malutkiego pokoiku, żeby się o nie przewracać. Ma być praktycznie i funkcjonalnie, no nie?

NBA-dresy

Posty: 20

 
Co do cen, to różnie to bywa. Jeśli akurat zakład ma jakiegoś materiału pod dostatkiem, albo w mega nadwyżce to można po okazyjnej cenie dostać meble na zamówienie za niewiarygodnie małe pieniądze.

keyas

Posty: 14

 
Według mnie większa część firm oferujących meble na zamówienie jest rzetelnych, nie musiałam akurat korzystać z ich usług, albowiem mamy znajomego stolarza. Natomiast można ich zawsze zbadać przecież w sieci, czy poszukać opinii.

Kitas

Posty: 14

 
Jak pragniesz najtańszy materiał do mebli na zamówienie, to zamów je z płyty laminowanej z obrzeżami PCV. Za metr bieżący płacisz chyba wówczas około 800 zł. Lecz nie jestem pewien, więc trzeba pytać firmę. Bez bajerów to może w średniej wielkości kuchni zmieścisz się w 3 tysiącach. Pozdrawiam.

Jarciow3

Posty: 15

 
Oj każdy szuka rzetelnej firmy, a w biznesie meble na zamówienie zawsze coś komuś nie pasuje. Ja zamawiałam meble na http://www.meble-martex.pl. Razem z mężem jesteśmy dość wybredni, natomiast te nam się podobają. O dziwo.

vmario

Posty: 30

 
My zapłaciliśmy za meble na zamówienie do kuchni 4tysiące. Ale sam projekt kosztował nas 120 zł za metr kwadratowy. Wszystko zależy od materiału, ale też i firmy, jaki ma prestiż. Znajoma zrobiła sobie kuchnię dużo taniej niż my i też jest zadowolona. Wstępną wycenę mogą ci zrobić na maila, jak podasz wszystkie wymiary, materiał, itp.

Mniszek

Posty: 18

 
Firmy z meblami na zamówienie nie robią chyba poprawek po innej firmie. A jeśli już to trzeba im chyba dobrze zapłacić, projekt muszą pewnie zrobić nowy. Być może się mylę, może zależy co miałyby poprawić.

Penio

Posty: 23

 
W moich meblach na zamówienie, a dokładniej w szafie wnękowej najbardziej przydają mi się niezbyt głębokie szuflady. Mam też kilka głębokich, niemniej jednak tak faktycznie już sama nie wiem, co w nich trzymam:)

AlllB

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture