picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

eko domki, prosze o pomoc

eko domki, prosze o pomoc

Znacie jakiś doświadczonych producentów, którzy produkują i sprzedają eko domki? Chodzi mi o konstrukcję drewniane z najwyższej jakości drewna. Domek ma mi służyć przez kilkanaście lat, więc chce tylko sprawdzone firmy.

mustafus

Posty: 4

 
Jeśli szukasz domek bez pozwolenia to pamiętaj, że nie może on być większy niż 35m2. Sprawdź oferty w sklepach internetowych. Są zazwyczaj tańsze niż u lokalnych przedsiębiorców.

labuh

Posty: 7

 
Ja kupiłam kilka, aby zrobić domki letniskowe nad morzem do wynajęcia. Zamówiłam je od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Powiem wam, że jestem bardzo zadowolona. Firma poleciła mi, które domki będą idealne do agroturystyki.

TomekK

Posty: 9

 
Piękny jest drewniany domek do ogrodu, mi również się taki marzy. Wole te drewniane konstrukcję niż murowane. Nadają takiego fajnego klimatu i estetycznie wyglądają.

wrrraak22

Posty: 7

 
Musisz poszukać jakiegoś sklepu, który sprzedaje drewniane domy letniskowe. Pamiętaj jeszcze, aby sprawdzić, czy dany domek jest sezonowy czy całoroczny.

QQrydza

Posty: 23

 
Powiem Ci, iż budowa domku letniskowego cena nie jest taka wysoka. Fajnie jest odnaleźć dobrą firmę, która Ci go wyprodukuje, a ty na własną rękę weźmiesz się za montaż.

fertuś45

Posty: 13

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

namok

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture