picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

język angielski w żłobku Kraków, polecicie ?

język angielski w żłobku Kraków, polecicie ?

Interesują mnie lekcje języka angielskiego w żłobku w Krakowie prowadzone przez nauczycieli, który naprawdę się na tym znają. Byłoby dobrze gdyby mieli metody nauczania polegające głównie na dobrej zabawie.

Jacuś

Posty: 1

 
Język angielski to dzisiaj podstawa, dlatego trzeba będzie znaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, ale dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

BenK000

Posty: 9

 
Jeśli chcemy wynająć lektorów angielskiego do przedszkola w Krakowie to trzeba stawiać na takich, którzy niezmiernie dobrze się na tym znają. To mają być osoby z odpowiednim podejściem.

Karwan

Posty: 4

 
Program nauczania to podstawa. W przypadku maluchów nie musi to być coś super. Głównie chodzi o poznawanie świata w języku angielskim. Mogą to być zajęcia w przedszkolu organizowane przez dyrekcję, natomiast mogą również być zajęcia organizowane przez specjalistów, którzy się na tym niezwykle dobrze znają.

Kimer33

Posty: 16

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bowiem wiemy, iż to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy pozyskać lepszej pracy.

Gucio

Posty: 9

 
Nauka języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie to super pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci zaczynając już dziś.

Ananasek

Posty: 22

 
Według nie im szybciej dzieci rozpoczną się uczyć języka angielskiego tym będzie lepiej. Na pewno język angielski w przedszkolu w Krakowie to niesłychanie dobry pomysł.

Mord

Posty: 26

 
Z tego, co wiem to nauką angielskiego w żłobku w Krakowie zajmuje się grupa lektorów, którzy mają w tym bardzo duże doświadczenie. Korzystają z najlepszych metod. Bawią się i uczą jednocześnie, dlatego przynosi to same pozytywne efekty. Muszę dowiedzieć się dokładnie, kto to jest i dam wtedy Wam znać.

Lalka

Posty: 6

 
Jeśli ktoś interesuje się nauką angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie to tutaj https://happystudents.pl jest bardzo dobrze przygotowana oferta. Mamy dostęp do osób z bardzo duża wiedzą i doświadczeniem.

Yuri20

Posty: 5

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować winny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bowiem to wcale nie jest łatwe obowiązek.

grysssik

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture