picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wypożyczalnia mercedes v, gdzie warto ?

wypożyczalnia mercedes v, gdzie warto ?

Znacie może jakąś firmę zajmującą się wynajmowaniem busów w Myślenicach? Nie mogę dotrzeć do żadnych ciekawych ofert, a potrzebuje busa na już. Zaplanowaliśmy wyjazd w kilka osób i do jednego auta się nie zmieścimy.

kondziu

Posty: 2

 
Takie luksusowe samochody w zakupie są bardzo drogie, bo mają bardzo dobre wyposażenie i wyciszenie. Najczęściej mają też mocne silniki żeby jazda nimi była przyjemna.

FOTO-PHOTO

Posty: 8

 
Widziałem inne oferty takich firm. Jedne są mniej ciekawe, a inne bardziej. Według mnie skoro się już płaci to byłoby dobrze mieć taki samochód, jaki jest dla nas optymalny. Ma być niezmiernie dobrze wyposażony i ma mieć dużą moc. Wtedy to będzie radość z jazdy.

Ymooo2

Posty: 2

 
Dawniej bus to był do przewożenia towarów, natomiast obecnie można wynająć coś, co będzie wyposażone jak samochód klasy premium. Marzy mi się taki samochód, chociaż na kilka dni, natomiast musiałbym odnaleźć paru chętnych, bowiem wtedy łatwiej podzielić koszty. Na razie tylko marzę i nieraz przeglądam sobie różne dostępne oferty.

Karwan

Posty: 4

 
Polecam sprawdzić firmę oferująca wynajem busa w Myślenicach na stronie https://www.andrive.pl. Nie znajdziecie nigdzie tak luksusowych samochodów, które dostępne są w tak bardzo niskich cenach. Sprawdźcie sobie to teraz.

Marko

Posty: 3

 
Powiem szczerze, że takie luksusowe busy super się prowadzi. Już nie ma znaczenia gdzie jedziemy byle nimi jechać. Automat z dziewięcioma przełożeniami, a do tego duża moc i napęd na cztery koła. To spodoba się każdemu, dlatego warto takiego busa sobie wynająć.

pawel253

Posty: 2

 
Te busy mają nawet asystenta bocznego wiatru. Są dość duże, dlatego jazda z dużą szybkością nie jest taka łatwa. Głównie jest to trudne na autostradach i rogach szybkiego ruchu gdzie praktycznie zawsze są boczne podmuchy.

AlllB

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture