picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Nauka jazdy w warszawie -dobra firma

Nauka jazdy w warszawie -dobra firma

Przeszukałem w sieci dużo szkół jazdy w warszawie. I mam mętlik w głowie. Może możecie coś polecić w tej sprawie. Z góry wam dziękuję. Boję się po prostu źle trafić.

Dziadek

Posty: 8

 
Opinie są cenne jeśli chodzi o poszukiwania dobrej nauki jazdy w warszawie. Niemniej jednak zawsze dobrze jest konsultować się bezpośrednio z kadrą w szkole i pytać o to, co najważniejsze. Już w samej szkole można zasięgnąć cennych opinii od kursantów.

fidelio

Posty: 17

 
Po pierwsze bez paniki. Większa niż przy doborze szkoły jazdy w warszawie jest panika przed samym egzaminem państwowym. To dopiero jest strach, ale bez wątpienia do przejścia.

filemon66

Posty: 24

 
Za jazdy doszkalające w warszawie oczywiście trzeba zapłacić, ale są one niekiedy jedyną deską ratunku.

Proponuję zajrzeć tutaj http://www.kameleon.waw.pl. Sam z nich korzystałem po wypadku, czyli dość długiej przerwie od jazdy. Pomogły znowu siąść pewnie za kierownicą. Ponadto polecam za bardzo miłą atmosferę.

donbagino

Posty: 13

 
Obecnie też jestem na etapie poszukiwań szkół jazdy w warszawie. Jestem pełna zapału i optymizmu, może będzie dobrze. Szukam taniego kursu, niemniej jednak nie wiem czy dobrze robię.

TomekK

Posty: 16

 
Na początku w szkołach jazdy w warszawie najlepiej pytać o cenę:) Potrafią się różnić. Znajomy ostatnio nieźle przepłacił, ponadto musiał domówić dodatkowe lekcje.

szmitt56

Posty: 16

 
Niepewność przed podjęciem decyzji o nauce jazdy w warszawie jest zawsze. Tym bardziej, że wybór jest obecnie przeogromny. Nie powiem, bo sam ten dylemat właśnie mam i wertuję sieć w poszukiwaniu szkoły.

waclawk6

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture